top of page
top

ENERGIA

ENERGY
Baltic Marine Group AS, MTU Energy

MTU ENERGIA-LAHENDUSED

MTU energialahendused sobivad nii reservtoite tagamiseks kui mikrovõrkudes energia tootmiseks. Rohkem kui 60 aastat kogemust generaatorseadmetega ja sajand diiselmootoritega võimaldavad pakkuda parimaid terviklahendusi.

 

Meie klientide usalduse on taganud energiatootmine paljudes olulistes majandusharudes, näiteks tervishoius, andmekeskustes, lennujaamades, farmides ja elektrijaamades.

Meil on diiselgeneraatoreid võimsusega kuni 4000 kVA ja koostootmisjaamadele sobivaid maa- ja biogaasil generaatorseadmeid võimsusega kuni 2500 kVA. 

Baltic Marine Group AS, MTU Energy
Baltic Marine Group AS, MTU Energy

GENERAATOR-SEADMED

Meie oskusteave võimaldab pakkuda nii seadmeid kui teenuseid, nii komponente kui terviklahendusi, alates paigaldusest ja lõpetades hooldusega. Planeerimise ja projekteerimise ajal kaardistame vajadused ja pakume parima lahenduse. 

 

Õigeaegne tarne ja parim kasutuskogemus on tagatud meie oskustega, kaughalduse ja kõikehõlmava hooldusega. MTU generaatorseadmed on alati töös ja toetatud meie tehnikute poolt.

DIESEL GENSETS

ENERGIA-LAHENDUSTE KASUTUSALAD

Koos majanduse ja elanikkonna kasvuga suureneb ka energiavajadus. Rohkem, kui kunagi varem on olulised töökindlus ja majanduslikult kulutõhusad lahendused.

 

Nii pidevalt toimivate gaasil koostootmisjaamade kui reservtoites kasutatavate diiselgeneraatorite puhul on oluline töökindlus. Tuhandete paigaldatud seadmetega tervishoius, andmekeskustes ja tootmises on MTU usaldusväärne kaubamärk.

Kasutades järeleproovitud tehnoloogilisi lahendusi on MTU generaatorseadmed madalate kasutuskuludega ja kasutajasõbralikud, just see on taganud kaubamärgi usalduse kogu maailmas, tagades kõrge töökindlusega tõhusalt elektrienergia ja soojuse.

GAS GENSETS

VARUOSAD JA TEENUSED

Baltic Marine Groupi laos on kohapeal tuhandeid erinevaid varuosi. Meie varuosade spetsialistid on hästi koolitatud ja omavad teadmisi teie päringutega tegelemiseks.

 

Pole vahet, kas saate oma mootori meie töökotta tuua või vajate tootmisjaamas, ehitustel, haiglates või andmekeskustes olevate generaatorite remontimiseks tehnikut. Meil on MTU mootorite remontimiseks komplekteeritud mootoritöökoda ning ka hooldusbussid kõrgelt kvalifitseeritud hooldustehnikutega, kes saavad hooldada teie jõuallikat igas Baltikumi punktis.

 

Võtame oma oskuste täiendamise vajadust väga tõsiselt ning seetõttu osalevad meie töötajad igal aastal põhjalikel tehnilistel koolitustel, mida pakub MTU 

PARTS&
REFERDNCES

REFERENTSID

Conatus Bioenergy SIA

Liepkalni, Latvia, agricultural biogas power plant with electrical output 2330 kW. 

2 x MTU 12V4000 L62 FB biogas engines.

SIA “DLRR Energija"

Daugavpils, Latvia, co-generation plant with electrical output 1712 kW and heat output up to 1958 kW. 

Equipment delivery and basic engineering.

1 x MTU 16V4000 L63 natural gas engine.

SIA “Cefus"

Daugavpils, Latvia, co-generation plant with electrical output 3960 kW and heat output up to 8300 kW. 

EPC contract.

4 x MTU 12V4000 L62 natural gas engines.

SIA “Latneftegaz"

Daugavpils, Latvia, co-generation plant with electrical output 3960 kW and heat output up to 8300 kW. 

EPC contract.

4 x MTU 12V4000 L62 natural gas engines.

SIA “Latneftegaz"

Daugavpils, Latvia, co-generation plant with electrical output 3896 kW and heat output up to 4312 kW. 

EPC contract.

2 x MTU 20V4000 L62 natural gas engines.

Please reload

PARTNERID

MTU_RR_Lockup_Solution_CMYK small.png
E PARTNERS
Logo.jpg
bottom of page