top of page

Privaatsuse sätted

Veebileht bm.ee kasutab küpsiseid (inglise keeles cookies). Meie veebilehte külastades nõustute meiepoolse küpsiste kasutamisega.

 


Mis on küpsis?

 

Küpsis on väike fail, mis salvestatakse seadmesse, kui külastate meie veebilehte. Küpsiste kasutamine on internetis levinud standard. Küpsised toetavad kaasaegsete veebilehtede toimimist, muudavad veebilehe kasutamise mugavamaks (nt jättes meelde kasutaja valikuid) ja aitavad veebilehe pidajatel koguda anonüümset külastatavuse statistikat.

 

Kuidas me küpsiseid kasutame?

 

Küpsised aitavad talletada informatsiooni sellel veebilehel külastatud lehekülgede ning kasutatud seadmete kohta. Kuna kogutav informatsioon on anonüümne, ei ole võimalik identifitseerida isikuid, kes meie veebilehte külastavad. Küpsiste lubamisega ei anna te nõusolekut kasutada oma isikuandmeid. Veebileht kogub anonüümset külastatavuse statistikat.

 

Kui kaua on küpsis teie arvutisse talletatud?

Küpsiste talletamise aeg enne nende kustutamist on iga küpsise puhul erinev. Iga uus veebilehe külastus uuendab küpsiseid, mistõttu pikeneb ka nende talletamise periood.

 

Kuidas vältida ning kustutada küpsiseid?


Küpsiseid on võimalik enda seadmest kustutada ning soovi korral võib nende kasutamist piirata ka veebilehitseja seadetes. Täpsemad juhised leiab neilt linkidelt:
 

 

 


23.02.2021

bottom of page